Brodawki/kurzajki

Brodawki/kurzajki 2017-05-24T13:57:26+00:00

TERAPIA NA KURZAJKI  MODZELE

Kurzajki to nic innego jak infekcja wirusem brodawczaka(HPV). Brunatne grudki o szorstkiej powierzchni nie poprawiają wygląd naszych stóp. Są bardzo zaraźliwe, więc należy jak najszybciej się ich pozbyć.

Kurzajki na stopie

Kurzajki na stopie potrafią być bardzo bolesne. Głęboko wnikają w skórę i mogą spowodować stan zapalny. Uciskane ciężarem całego ciała powodują duży dyskomfort. Są często mylone z odciskami, przez co dużo terapii kończy się niepowodzeniem. Podstawą dobrej terapii jest odpowiednia diagnoza.

Jak można się zarazić?

Kurzajki przenoszą się drogą poprzez kontakt fizyczny z wirusem. Bardzo łatwo zarazić się nimi na basenach, siłowniach, salach gimnastycznych lub salach ćwiczeń. Są wysoce zakaźne, dlatego jeżeli zależy nam na zdrowiu, powinniśmy nie zwlekać z terapią.

Rozpoznanie kurzajki

Kurzajka, inaczej brodawka, jest trudna w rozpoznaniu. Nie powinniśmy sami próbować zdiagnozować swojego problemu. Niezbędne będzie udanie się do podologa, który postawi odpowiednią diagnozę. Brodawki można często pomylić z odciskami, ponieważ w okolicach kurzajki naskórek również się złuszcza.

Terapia na brodawki i kurzajki

Terapia na kurzajki potrafi być długa. Wirus wciąż nie jest do końca zbadany przez medycynę. Istnieją jednak skuteczne metody leczenia brodawek. Podolog w ciągu kilku lub kilkunastu wizyt jest w stanie doprowadzić pacjenta do zdrowia. Pacjent zakupić również specjalny preparat do stosowania domowego.

OFERTA ZABIEGÓW

GODZINY OTWARCIA

Pon – pt 9:00 – 17:00
Sob umówione wizyty
Nd nieczynne

+48 505 064 273

GABINET

Umów się na wizytę

W poniższym formularzu możesz umówić się na wizytę bądź wysłać zapytanie. Czekamy na wiadomość od Ciebie. Naszą misją jest pomagać.